گروه فنی مهندسی فلاح

گروه فنی مهندسی فلاح فعالیت خود را از سال 1380در زمینه طراحی، نظارت و اجرای تاسیسات پروژه های مسکونی و تجاری در تهران آغاز نمود و در طی این مدت پروژه های لوکس متعددی در لواسانات، زعفرانیه، شمیرانات، الهیه، نمک آبرود و اوشان به مرحله بهره برداری رسیده است. این گروه همچنین از سال 1392 فعالیت خود را در استان یزد با پروژه لوکس برج های سه قلوی سیکاس پارک واقع در بلوار جمهوری آغاز کرد و در طی این مدت نیز پروژه های متعددی در استان یزد اجرا نموده است. اعضای گروه آشنا و کارکرده با سیستم­های روز دنیا در زمینه تاسیسات برق و مکانیک می­باشند.

با توجه به اینکه طراحان گروه خود مجری نیز می­باشند با مشاوره به کارفرما و انتخاب بهترین سیستم تاسیساتی با اهداف مورد نظر ایشان، طراحی های هماهنگ با اجرا انجام می­پذیرد، که این امر منجر به بهتر شدن اجرا و افزایش بازدهی سیستم انتخابی می­گردد.

 

ایرباکس (airbox)

گروه مهندسین فلاح همچنین به عنوان نماینده فن کوئل و چیلر با برند AIRBOX در زمینه سیستم های تهویه مطبوع می باشد و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین در این زمینه پیموده است.

هموراه اهداف مدیران، شرکا و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز به سراسر ایران می باشد.

هم اکنون این مجموعه شامل 4 واحد طراحی ، مشاوره، اجرا و تعمیر و نگهداری می باشد و با گرد آوردی این بخش ها تحت نامی یکسان سعی در ارائه کامل خدمات و محصولات با کیفیت به سازمان ها و نهادهای دولتی، شرکت های خصوصی و اشخاص را دارد.

بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردید. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آن چه انجام گرفته است برای مجموعه مهندسین فلاح تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

 

رزومه اعضای اصلی

 مهندس حمیدرضا فلاح  فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر
 مهندس وحید فلاح   فارغ التحصیل دانشگاه یزد
 مهندس محمد فلاح  فارغ التحصیل  دانشگاه صنعتی اصفهان
 مهندس علی فلاح  فارغ التحصیل  دانشگاه علم و صنعت  تهران

 

 

برخی از تقدیرنامه های دریافت شده

 

برخی از پروژه های انجام شده

برج های دو قلوی تجاری اداری رزمال

واقع در اتوبان همت، روبروی دریاچه چیتگر با زیربنای 200000 مترمربع


برج باغ بهشت

واقع در زعفرانیه خیابان ماکویی پور با زیربنای 22000 متر مربع به همراه استخر و جکوزی


پروژه ساختمانی پیشگامان کویر یزد(سیکاس)

واقع در یزد ، بلوار جمهوری ، خیابان مولوی با مساحت زیربنای 22000 مترمربع


 

برج تجاری اداری باران

واقع در تهران، خیابان شریعتی با زیر بنای تقریبی 150000 متر مربع در 30 طبقه (در حال اجرا)

دانلود رزومه کاری گروه مهندسین فلاح