گرمایش استخر

  • توسط مدیریت
  • 25 شهریور 1402

 

مبدل حرارتی چیست ! به طور ساده بدین صورت می‌توان به این سوال پاسخ داد که مبدل حرارتی در اثر اختلاف دمای ایجاد شده بین دو سیال دما را  از یک سیال به سیال دیگر منتقل می‌کند. به طور مثال یک مبدل حرارتی روغنی، حرارت روغن داغ را به گاز یا مایع انتقال می‌دهد. یا در مبدل حرارتی استخر حرارت بویلر را به آب استخر انتقال می‌دهد و در این صورت دمای آب استخر بالا می‌روند. 

انواع مبدل ها عبارتند از :

نوع پوسته و لوله

نوع هوا خنک

نوع صفحه ای

در ایجاد بیشتر بر روی مدل پوسته و لوله تمرکز داریم. عملکرد پوسته و لوله بدین صورت است که یک سیال درون پوسته که دارای یک ورودی و خروجی است به گردش در میاد. در داخل این پوسته لوله های وبا ورودی و خروجی جداگانه قرار داده شده اند که با گذر دادن سیال دوم در لوله های داخل پوسته دمای سیالی که داخل پوسته است به سیال داخل لوله انتقال میابد. از جمله ویژگی های این نوع از مبدل ها این است که فشار و دمای بالایی را تحمل می‌کنند و ساختار آنها به گونه ای است که طراحی و ساخت آنها آسان است و به همین دلیل کاربرد وسیعی در صنعت دارند. به طوری که این مبدل، نسبت به تمامی‌مبدل های دیگر، کاربرد بیشتری دارد.

 

گروه مهندسین فلاح ارائه دهنده انواع مبدل با برندهای روز دنیا می باشد که شما خریداران محترم می توانید با تماس با این مجموعه از مشاوره رایگان تیم تخصصی ما در زمینه انتخاب مناسب ترین مبدل بهره مند شوید. 

در حال حاضر این گروه با ارائه انواع مبدل با برندهای مطرح روز دنیا در خدمت شما خریداران عزیز می باشد.

 

جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت بر روی لینک کلیک کنید.

 


دانلود کاتالوگ ها :

     دانلود کاتالوگ محصولات بومن انگلستان