• توسط مدیریت
  • 10 شهریور 1402

گروه مهندسین فلاح به عنوان نماینده سیستم های تهویه مطبوع با برند AIRBOX  می باشد و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین در این زمینه پیموده است.

همواره اهداف مدیران، شرکا و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز به سراسر ایران می باشد.

هم اکنون این مجموعه شامل 4 واحد طراحی ، مشاوره، اجرا و تعمیر و نگهداری می باشد و با گرد آوردی این بخش ها تحت نامی یکسان سعی در ارائه کامل خدمات و محصولات با کیفیت به سازمان ها و نهادهای دولتی، شرکت های خصوصی و اشخاص را دارد.

بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردید. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آن چه انجام گرفته است برای مجموعه مهندسین فلاح تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

فن کوئل های Airbox در انواع مختلف آتیس، کانالی، هیس، کامپکت و ...  از ظرفیت 200 cfm الي 2000 cfm تولید می شود. فن کوئل های Airbox با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می گردد که قابل رقابت با برندهای مطرح اروپایی است.

از مزایای فن کوئل های Airbox میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

فوق العاده کم صدا

مجهز به کانکشن هوای تازه

مجهز به Extra Drain Pan

قابلیت نصب پلونیوم های 90 درجه و انشعابی

قابلیت 4 لوله شدن

راندمان بالا

مجهز به ساپورت نصب

مجهز به فیلتر قابل شستشو

 

 

 

 

جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت بر روی لینک کلیک کنید.

جهت دانلود رزومه کاری AIRBOX کلیک کنید.